Голод під час дієти

Голод під час дієти: як менше думати про їжу 🍔

Відчуття голоду під час будь-якої дієти – основний ворог усіх, хто на ній сидить. Саме через нього ми або зриваємось і робимо набіг на холодильник, або зриваємось – але уже у іншому сенсі, і страждають уже наші близькі. Бо голод не додає людині хорошого настрою. Як обманути шлунок або відволікти мізки від почуття голоду?

Прості поради, щоб і схуднути, і не мучитись голодом, і не зіпсувати свій характер:

🍊 - Пийте чай. Звісно, без цукру! Найкраще нейтралізує відчуття голоду зелений гарячий чай. Чому саме гарячий, бо холодний можна випити залпом. З гарячим напоєм такий фокус не вийде. Тому чашка чаю буде розтягнута хвилин на 20, по часу – це майже як прийом їжі, щоправда зовсім без калорій.

🍎 - Схожа порада – їжте повільно. Мозок отримує сигнал про ситість від шлунку з запізненням у 15 хвилин, отже вставайте з-за столу з відчуттям легкого голоду – цілком імовірно, мозок отримає сигнал про ситість трохи згодом. А розтягнути у часі можна навіть порцію йогурту – якщо не пити його з пляшки чи чашки, а їсти чайною ложечкою.

🍑 - Займіть руки! Обидві! Купіть великий пазл на 10 тисяч шматків і розкладіть його на столі. Повірте, місця для тарілки з бутербродом на ньому не залишиться. Перебирати пазлики зручно обома руками. А ще, доведено, що у процесі складання картинок відволікаєшся від усіх інших думок. Практично такий самий ефект мають в'язання на спицях і вишивання.

🍐 - Відучіть себе їсти перед телевізором – порада стара як світ, але від того не менш актуальна. Під під час фільму споживається удвічі більше їжі.

🍓 - Перекуси мають значення! Печенюшка від колеги, чашка кави з молоком, келих вина увечері щоб розслабитись після важкого дня – ці «крихітки» вам намотають за день до 1000 калорій (для розуміння – у чашці мокачіно – майже 200 калорій, а наїдку від неї… Можливо, краще уже зїсти бутерброд, який хоча б дасть відчуття ситості?). Ну і якщо вже вирішили «вкинути» в себе щось калорійне, нехай це буде щось одне, і справді смачне, отримайте задоволення від повільного поїдання!