Одяг полтавки узимку

Що вдягає полтавець узимку

Відразу зазначимо – одежина на нас, полтавцях, саме узимку так собі. Але це не вина полтавців! Бо найдужче на вигляд середньостатистичного жителя Полтави впливають не інстаграм-тренди, а, як не дивно, асортимент Центрального ринку та торгових центрів. А ще – порядок у місті у прямому значенні цього слова. Перекопані тротуари і забиті ливнівки прямо впливають на колір штанів і ботинок мешканців Полтави.

То який же основний модний тренд узимку серед полтавців?

Темний «низ» - ну просто must have! Чоловік чи жінка не важливо, але ледь не кожен вдягає зимою чорні штани. А чому? А тому що калюжі і грязюка, і ніякого трендового білого, який модно носити узимку у країнах Європи, у Полтаві не пройде.

Тренд 2. Узимку у виборі взуття перевагу віддаємо чорному і без підборів – знову ж, цей вибір полтавцям диктує робота комунальних служб міста. Якщо зима сніжна – ніяких підборів, бо пісочок посипають не всюди, по ожеледі на каблах не побігаєш. Та й якщо влізти у забитий транспорт не вдається, то якраз бігати перебіжками від магазину до магазину краще не на пласкій підошві, а на товстій, щоб не змерзли ноги.

Тренд 3. «Верх» можна варіювати! Тут варіантів кольорової гами кілька. Чоловіки – чорний або синій пуховик, жінки – чорний, синій, бордовий або сірий пуховик. Шуб на полтавцях стає все менше бо:

  • менше грошей,
  • хутро виходить з моди,
  • гепнути на льоду або ще гірше – в калюжу краще у недорогому пуховику.

Не зрозуміло тільки, чому полтавці у виборі пуховиків віддають перевагу темним кольорам, нехтуючи своєю безпекою. Відосиків про те, як погано видно людину у  темному пуховику водіям на дорозі (навіть якщо він іде по пішохідному переходу!) дуже багато. Дороги у нас не дуже освітлені, пішохідні переходи також, і темний одяг узимку – це дуже небезпечно для пішохода.

одяг полтавця узимку

Чому саме взимку?

Бо улітку темніє пізніше та й одяг на полтавцях більш яскравий.

Порада 1. Купіть собі світловідбиваючі стрічки у «Аврорі» чи «Епіцентрі». Це може врятувати життя! Не шкода себе – купіть хоча б дитині!

Порада 2. Купуйте на зиму по 2 куртки! Ми ж майже 5 місяців носимо теплий одяг. Наприкінці січня у магазинах починаються розпродажі, але зима триватиме до кінця березня точно. То ж носити нам їх ще пару місяців.

Порада 3. Депресивні темні куртки можна варіювати з кольоровими! Так, китайські товари довго йдуть, але ж і ціни там від  800 грн за куртку, і кольори не сіро-бордові.

Але повертаємось до наших зимових трендів.

Тренд 4.

Шапки – в’язані. 200 і якщо шиконути – 500 грн за шапку. Трапляються і незвичайні головні убори на головах полтавців, але зазвичай на цей предмет гардеробу витрачатись у Полтаві не прийнято, якщо у вас куртка з капюшоном 😉

Порада!

А давайте зв'яжемо шапку самостійно. За великим рахунком, вийде утричі дешевше ніж у магазині.

Тренд 5.

Сумки з лого Прада ітд.

Всім ясно, що це не Прада, і це лого швидше дратує ніж викликає захват, але, мабуть, у китайців чи турків на заводах ну ніяк не можна обійтись без маркування сумки фальшивою наліпкою.

Порада!

Купуйте українського виробника шкіряні сумки. Щоправда, вони подекуди у 3-4 рази дорожчі за фальшиву еко-Праду.

Тренд 6. Перчатки з сенсорним пальцем.

І на чоловіках, і на жінках, і цей тренд перебиває все: і шкіряні перчатки, і хенд-мейдівські шерстяні рукавички.

Бо нам потрібен телефон узимку надворі і хочеться щоб не мерзли руки! На щастя недорогі пальцівки з сенсорним пальцем доступна розкіш у найближчій «Аврорі».

І наостанок: Зима зазвичай депресивна пора року. Зимовий одяг – дорожчий. Але на колір ціна ж не впливає. Давайте розбавимо себе світлішими тонами. І світловідбиваючими стрічками 😉