Відразу зазначимо – одежина на нас, полтавцях, саме узимку так собі. Але це не вина полтавців! Бо найдужче на вигляд середньостатистичного жителя Полтави впливають не інстаграм-тренди, а, як не дивно, асортимент Центрального ринку та торгових центрів. А ще – порядок у місті у прямому значенні цього слова. Перекопані тротуари і забиті ливнівки прямо впливають на колір штанів і ботинок мешканців Полтави.
То який же основний модний тренд узимку серед полтавців?
Темний «низ» - ну просто must have! Чоловік чи жінка не важливо, але ледь не кожен вдягає зимою чорні штани. А чому? А тому що калюжі і грязюка, і ніякого трендового білого, який модно носити узимку у країнах Європи, у Полтаві не пройде.
Тренд 2. Узимку у виборі взуття перевагу віддаємо чорному і без підборів – знову ж, цей вибір полтавцям диктує робота комунальних служб міста. Якщо зима сніжна – ніяких підборів, бо пісочок посипають не всюди, по ожеледі на каблах не побігаєш. Та й якщо влізти у забитий транспорт не вдається, то якраз бігати перебіжками від магазину до магазину краще не на пласкій підошві, а на товстій, щоб не змерзли ноги.
Тренд 3. «Верх» можна варіювати! Тут варіантів кольорової гами кілька. Чоловіки – чорний або синій пуховик, жінки – чорний, синій, бордовий або сірий пуховик. Шуб на полтавцях стає все менше бо:
- менше грошей,
- хутро виходить з моди,
- гепнути на льоду або ще гірше – в калюжу краще у недорогому пуховику.
Не зрозуміло тільки, чому полтавці у виборі пуховиків віддають перевагу темним кольорам, нехтуючи своєю безпекою. Відосиків про те, як погано видно людину у темному пуховику водіям на дорозі (навіть якщо він іде по пішохідному переходу!) дуже багато. Дороги у нас не дуже освітлені, пішохідні переходи також, і темний одяг узимку – це дуже небезпечно для пішохода.
Чому саме взимку?
Бо улітку темніє пізніше та й одяг на полтавцях більш яскравий.
Порада 1. Купіть собі світловідбиваючі стрічки у «Аврорі» чи «Епіцентрі». Це може врятувати життя! Не шкода себе – купіть хоча б дитині!
Порада 2. Купуйте на зиму по 2 куртки! Ми ж майже 5 місяців носимо теплий одяг. Наприкінці січня у магазинах починаються розпродажі, але зима триватиме до кінця березня точно. То ж носити нам їх ще пару місяців.
Порада 3. Депресивні темні куртки можна варіювати з кольоровими! Так, китайські товари довго йдуть, але ж і ціни там від 800 грн за куртку, і кольори не сіро-бордові.
Але повертаємось до наших зимових трендів.
Тренд 4.
Шапки – в’язані. 200 і якщо шиконути – 500 грн за шапку. Трапляються і незвичайні головні убори на головах полтавців, але зазвичай на цей предмет гардеробу витрачатись у Полтаві не прийнято, якщо у вас куртка з капюшоном 😉
Порада!
А давайте зв'яжемо шапку самостійно. За великим рахунком, вийде утричі дешевше ніж у магазині.
Тренд 5.
Сумки з лого Прада ітд.
Всім ясно, що це не Прада, і це лого швидше дратує ніж викликає захват, але, мабуть, у китайців чи турків на заводах ну ніяк не можна обійтись без маркування сумки фальшивою наліпкою.
Порада!
Купуйте українського виробника шкіряні сумки. Щоправда, вони подекуди у 3-4 рази дорожчі за фальшиву еко-Праду.
Тренд 6. Перчатки з сенсорним пальцем.
І на чоловіках, і на жінках, і цей тренд перебиває все: і шкіряні перчатки, і хенд-мейдівські шерстяні рукавички.
Бо нам потрібен телефон узимку надворі і хочеться щоб не мерзли руки! На щастя недорогі пальцівки з сенсорним пальцем доступна розкіш у найближчій «Аврорі».
І наостанок: Зима зазвичай депресивна пора року. Зимовий одяг – дорожчий. Але на колір ціна ж не впливає. Давайте розбавимо себе світлішими тонами. І світловідбиваючими стрічками 😉