Жінка за кермом. Хто її навчить?

Жінка за кермом. 🚗 Хто її навчить⁉️

Жінка за кермом, на щастя, уже стала повноцінним учасником дорожнього руху, а анекдоти про водійок-білявок стали менш смішні. На боці жінок навіть статистика – прекрасна стать уважніше їздить і рідше потрапляє у ДТП.

Але! Саме процес навчання нам, жінкам, чомусь дається важче. Отже, хто навчить нас кермувати авто?

Маємо 3 варіанти інструкторів:

👎 Найгірший варіант інструктора з водіння – законний чоловік. Здавалось би – хто як не він? Але це тільки на перший погляд. Є, на жаль, жінки, які не сміються анекдотам про «кого ти любиш дужче: мене чи своє авто?» Якщо автомобіль у родині один, то вчити собі «конкурента, який забере і не дай бог подряпає улюблену дівчинку» ніхто не буде. Випадки, коли родинні уроки водіння завершувались розлученням і бійкою – ні, не рідкість.

🏆 Оптимальний варіант – інструктор з водіння з автошколи. Він не буде конкурувати з вами за авто. Йому головне, щоб ви не скалічили ні себе, ні його, ні службовий автомобіль, за який він несе відповідальність. У Полтаві навіть є пара «інструкторів з водіння для жінок». Ні, це не те що ви подумали, без хтивостей, це просто супер-професіонали, які навчать керувати автомобілем кого завгодно, навіть жінку (ну як же у такій статті без сексистського жарту!) Головне такого знайти! Єдиний мінус – послуга платна.

👌 Ненапряжний варіант – друзі у якості інструктора з водіння. Друзям в принципі байдуже до вашого авто, і навіть якщо ви диском колеса трохи зачепите бордюр, на вас ніхто не кинеться зі скандалом. Друзям важлива їхня у першу чергу безпека і добре провести час. Головне – обирайте друга з хорошим водійським стажем. Вартість послуги – кава і хотдог на заправці.

І наостанок. Автор переконана: не існує жінок, яким «не дано уміти кермувати»!

Стереотипи – геть, усі – на курси водіння і вперед до практики!

Читати також: Голод під час дієти: як менше думати про їжу 🍔